Kdo jsme

Jsme výrobce uzenin z České Sibiře se sídlem v Jestřebicích u Votic. V roce 2017 jsme zde vybudovali menší uzenářskou výrobnu. Od začátku jsme se specializovali na výrobu výhradně z českého masa od okolních farmářů. U našich výrobků se soustřeďujeme na výbornou chuť s cílem vyrábět pro své zákazníky chutné a kvalitní uzeniny z lokálních surovin, s vysokým podílem masa a bez zbytečných náhražek. Suroviny pro výrobu si pečlivě vybíráme, např. maso pro výrobu odebíráme z chovů z našeho okolí. Důvodem tohoto rozhodnutí je myšlenka, se kterou jsme na trh vstoupili a kterou se prezentujeme – Půjdeme proti proudu a budeme vyrábět pouze z masa českého původu a zároveň tak podpoříme místní podnikatele a farmáře a zachováme lokálnost a kvalitu surovin, za kterou jsme my a následně naši zákazníci ochotni si připlatit.

Náš sortiment zahrnuje více než 130 druhů výrobků jako jsou například párky, klobásy, šunky, salámy, paštiky, uzená masa, hotová jídla, polotovary a různé speciality. Stále se vyvíjíme, zkoušíme něco nového a společnými silami ladíme naše výrobky k dokonalosti. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že naše výrobní kapacity nejsou v závislosti na zachování kvality úplně neomezené a nikdy nepůjdeme s kvalitou našich výrobků dolů jen proto, abychom si práci zjednodušili různými náhražkami, polotovary nebo nedostatečným opracováním masa či dalších vstupních surovin a stihli tak vyrobit za stejný čas mnohem více výrobků, ale ne v námi prezentované kvalitě.

Nejdůležitější je pro nás, aby byl zákazník spokojený a aby si opravdu pochutnal na čerstvém, poctivém a lokálním výrobku. Naším cílem totiž není prodat zboží za každou cenu, ale nabídnout zákazníkům prvotřídní kvalitu.

Momentálně provozujeme 4 podnikové prodejny (Jestřebice, Vlašim, Benešov, Tábor) kam jde většina naší produkce. V centru Prahy sídlí naše partnerská prodejna.