Vážení zákazníci, my, WIFCOM a.s. – Rancherské speciality (se sídlem Heřmaničky, Jestřebice 11, 257 89), Vám s naší zákaznickou kartou nabízíme výhody a akce, které jsou speciálně vytvářeny pouze pro Vás, naše věrné zákazníky. Výhody naší zákaznické karty a bližší informace o celém programu zákaznické karty naleznete na tomto webu.

Oslovení
PanPaní
Titul
Jméno (vyžadováno)
Příjmení (vyžadováno)
Ulice (vyžadováno)
Číslo popisné (vyžadováno)
Město (vyžadováno)
PSČ (vyžadováno)
Datum narození (den.měsíc.rok - např. 01.01.1950) (vyžadováno)
Telefonní číslo (vyžadováno)
Způsob vyzvednutí (vyžadováno)
Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl celý text prohlášení o ochraně osobních údajů a další informace, zejména poučení o mých právech, porozuměl jsem jim a souhlasím s nimi a že souhlasím se zpracováním svých osobních údajů k výše uvedeným účelům.

Prohlášení o souhlasu se zpracováním vašich osobních údajů za účelem reklamy a personalizovaného vyhodnocování údajů

Jako doplňkové služby bychom Vám rádi zasílali reklamu a jiné informace o našich produktech. Nabízíme Vám různé způsoby zasílání reklamy. Vyberte si prosím, jak Vás můžeme kontaktovat e-mailem nebo SMS. K tomu potřebujeme Váš souhlas. Prosím, zaškrtněte, o jaký způsob zasílání máte zájem.

1. Zasílání nepersonalizované reklamy

Ano, chci dostávat pravidelně informace a reklamu o aktuálních produktech, službách, výherních hrách, průzkumech trhu a akcích a chci být informován následujícími kanály:

E-mailSMS

Souhlas s přijímáním nepersonalizované reklamy můžete kdykoli odvolat bez uvedení důvodů s účinností do budoucna. K tomu můžete zvolit způsoby uvedené v čl. 10.2 prohlášení o ochraně osobních údajů (podrobné info na www.rancherskespeciality.cz).

2. Zasílání personalizované reklamy

Ano, chci dostávat pravidelně informace, které jsou přizpůsobené mým potřebám a preferencím, a reklamu o aktuálních produktech, službách, výherních hrách, průzkumech trhu a akcích následujícími kanály:

E-mailSMS

Personalizace zahrnuje vyhodnocení údajů Vašeho uživatelského jednání na základě nákupního jednání, Vaší účasti na našich reklamních akcích a Vašeho využívání našich elektronických médií. K tomu zpracováváme Vaše kmenové a uživatelské údaje. Tyto informace nebudou vedeny společně s dalšími informacemi o Vás. Souhlas s přijímáním personalizované reklamy můžete kdykoli odvolat bez uvedení důvodů s účinností do budoucna. K tomu můžete zvolit způsoby uvedené v čl. 10.2 prohlášení o ochraně osobních údajů (podrobné info na www.rancherskespeciality.cz).

3. Souhlas s vyhodnocováním mého nákupního jednání (profilování)
Ano, chci, aby mé osobní údaje byly použity za účelem analýzy mého nákupního jednání a prognózy mých zájmů a potřeb.

Moje kmenové a uživatelské osobní údaje mohou být použity za účelem analýzy mého nákupního jednání, mé účasti na vašich reklamních akcích a mého využívání elektronických médií a k prognóze mých dalších zájmů a potřeb.
Souhlas s analýzou svého nákupního jednání (profilování) můžete kdykoli odvolat bez uvedení důvodů s účinností do budoucna. K tomu můžete zvolit způsoby uvedené v čl. 10.2 prohlášení o ochraně osobních údajů (podrobné info na www.rancherskespeciality.cz).

Pravidla věrnostního programu – ke stažení

Prohlášení o ochraně osobních údajů – ke stažení